Varbase Dashboards (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Ат

en: E-mail
ru: Э-чагаа

en: Content
ru: Утка

en: Type
ru: Янзы

en: Author
ru: Чогаалчы

en: Description
ru: Тодарадып бижиири

en: Yes
ru: Ийе

en: Content types
ru: Уткануң янзылары

en: Edit
ru: Өскертири

en: Name
ru: Ат

en: edit
ru: өскертири

en: no
ru: чок

en: All
ru: Шупту

en: Add content
ru: Утканы немээри
