Varbase Dashboards (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Yes
ka: დიახ

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: no
ka: არა

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Last login
ka: ბოლო ავტორიზაცია

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: - All -
ka: - ყველა -
