Varbase Dashboards (1.0.0-rc2) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Action
da: Handling

en: Yes
da: Ja

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Email
da: E-mail

en: no
da: nej

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Add content
da: Tilføj indhold

en: Module update status
da: Modul opdateringsstatus

en: Roles
da: Roller

en: Published
da: Udgivet

en: Last login
da: Seneste login

en: Contains
da: Indeholder

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Updated date
da: Opdateringsdato

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Discussion
da: Diskussion

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Edit Account
da: Redigér konto

en: Asc
da: Stigende

en: In draft
da: Udkast
