Varbase Dashboards (1.0.0-rc2) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: no
hy: ոչ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Last login
hy: Վերջին մուտքը

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Dashboard
hy: Վահանակ
