Varbase Dashboards (1.0.0-rc2) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Action
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: no
km: ទេ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Last login
km: ការ​ចូល​ចុង​ក្រោយ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
