Varbase Dashboards (1.0.0-rc2) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು
