Varbase Dashboards (1.0.0-rc2) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Action
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Authored by
mr: लेखक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
