Varbase Dashboards (1.0.0-rc2) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: E-mail
nn: E-post

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: no
nn: nei

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Contains
nn: Inneheld

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: - All -
nn: - Alle -
