Varbase Dashboards (1.0.0-rc2) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: Yes
ps: هو

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Email
ps: بریښنالیک

en: no
ps: نه

en: All
ps: ټول

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
