Varbase Dashboards (1.0.1) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Action
ar: إجراء

en: Yes
ar: نعم

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: no
ar: لا

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Add content
ar: إضافة محتوى

en: Roles
ar: الأدوار

en: Published
ar: منشور

en: Term
ar: المصطلح

en: Last login
ar: آخر تسجيل للدخول

en: Contains
ar: يحتوي

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: Apply
ar: تطبيق

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
