Varbase Dashboards (1.0.1) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Title
ca: Títol

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Term
ca: Terme

en: Last login
ca: Darrer inici de sessió

en: Contains
ca: Conté

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Apply
ca: Aplica

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre
