Varbase Dashboards (1.0.1) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Action
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Email
cs: E-mail

en: no
cs: ne

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Module update status
cs: Stav aktualizací modulu

en: Roles
cs: Role

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Term
cs: Termín

en: Last login
cs: Poslední přihlášení

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Authored by
cs: Autor

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
