Varbase Dashboards (1.0.1) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Yes
el: Ναι

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: no
el: όχι

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Term
el: Όρος

en: Last login
el: Τελευταία σύνδεση

en: Contains
el: Περιέχει

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
