Varbase Dashboards (1.0.1) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Action
hr: Akcija

en: Yes
hr: Da

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Email
hr: E-pošta

en: no
hr: ne

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Term
hr: Pojam

en: Last login
hr: Zadnja prijava

en: Contains
hr: Sadrži

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Apply
hr: Primjeni

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Asc
hr: Uzlazno
