Varbase Dashboards (1.0.1) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Action
lv: Darbība

en: Yes
lv: Jā

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Email
lv: E-pasts

en: no
lv: nē

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Term
lv: Termins

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Contains
lv: Satur

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
