Varbase Dashboards (1.0.1) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: no
ne: हैन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Contains
ne: समावेश

en: Authored by
ne: लेखक

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
