Varbase Dashboards (1.0.1) - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Action
uk: Дія

en: Yes
uk: Так

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: no
uk: ні

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Add content
uk: Додати вміст

en: Module update status
uk: Стан оновлення модулів

en: Roles
uk: Ролі

en: Published
uk: Опубліковано

en: Term
uk: Термін

en: Last login
uk: Останній вхід

en: Contains
uk: Містить

en: Authored by
uk: Автор

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: User Accounts
uk: Облікові записи

en: Apply
uk: Застосувати

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Offset
uk: Зміщення

en: Discussion
uk: Коментування

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Edit Account
uk: Редагування облікового запису

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: In draft
uk: Чернетка
