Varbase Dashboards (1.0.2) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: no
be: не

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Term
be: Тэрмін

en: Last login
be: Апошні ўваход

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Apply
be: Ужыць

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
