Varbase Dashboards (1.0.4) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Action
eo: Ago

en: Yes
eo: Jes

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
