Varbase Dashboards (1.0.4) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Action
fi: Toiminto

en: Yes
fi: Kyllä

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: no
fi: ei

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Published
fi: Julkaistu

en: Term
fi: Termi

en: Last login
fi: Viimeisin kirjautuminen

en: Contains
fi: Sisältää

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Updated date
fi: Päivitetty

en: Apply
fi: Käytä

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä
