Varbase Dashboards (1.0.4) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Yes
gu: હા

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Last login
gu: છેલ્લાે પ્રવેશ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
