Varbase Dashboards (1.0.4) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Title
he: כותרת

en: E-mail
he: אימייל

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Email
he: דוא"ל

en: no
he: לא

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Roles
he: תפקידים

en: Published
he: מפורסם

en: Term
he: סיווג

en: Last login
he: התחבר לאחרונה

en: Contains
he: מכיל

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Apply
he: החל

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Offset
he: היסט

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: In draft
he: בטיוטה
