Varbase Dashboards (1.0.4) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Action
hu: Művelet

en: Yes
hu: Igen

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Email
hu: E-mail

en: no
hu: nem

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Published
hu: Közzétéve

en: Term
hu: Kifejezés

en: Last login
hu: Utolsó bejelentkezés

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Authored by
hu: Szerző

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Offset
hu: Eltolás

en: Discussion
hu: Eszmecsere

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
