Varbase Dashboards (1.0.4) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Email
mn: Имэйл

en: no
mn: үгүй

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Dashboard
mn: Самбар
