Varbase Dashboards (1.0.4) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Title
nl: Titel

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Action
nl: Actie

en: Yes
nl: Ja

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Email
nl: E-mail

en: no
nl: nee

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Roles
nl: Rollen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Last login
nl: Laatste login

en: Contains
nl: Bevat

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: User Accounts
nl: Gebruikersaccounts

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: In draft
nl: In concept
