Varbase Dashboards (1.0.4) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Title
ug: تىما

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: no
ug: ياق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Last login
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: - All -
ug: ھەممىسى
