Varbase Dashboards (1.0.5) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: Yes
bg: Да

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Email
bg: Е-поща

en: no
bg: не

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Authored by
bg: Написано от

en: Apply
bg: Търси

en: Dashboard
bg: Табло
