Varbase Dashboards (1.0.5) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: E-mail
et: E-post

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: Yes
et: Jah

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Email
et: E-kiri

en: no
et: ei

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Term
et: Termin

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Contains
et: Sisaldab

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
