Varbase Dashboards (1.0.5) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Content types
mk: Типови содржина

en: edit
mk: промени

en: Roles
mk: Улоги

en: - All -
mk: - Сите -
