Varbase Dashboards (1.0.5) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Action
te: చర్య

en: Yes
te: అవును

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: no
te: కాదు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Last login
te: చివరి ప్రవేశం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
