Varbase Dashboards (1.0.6) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Contains
bs: Sadrži

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
