Varbase Dashboards (1.0.7) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: E-mail
az: E-poçt

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: no
az: yox

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Term
az: Termin

en: Last login
az: Son loqin

en: Contains
az: Tərkibində

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
