Varbase Dashboards (1.0.7) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Yes
ga: Tá

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Dashboard
ga: Deais
