Varbase Dashboards (1.0.7) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Title
is: Titill

en: E-mail
is: Netfang

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Action
is: Aðgerð

en: Yes
is: Já

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Email
is: Netfang

en: no
is: nei

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Add content
is: Bæta við efni

en: Module update status
is: Uppfærslustaða einingar

en: Roles
is: Hlutverk

en: Published
is: Birt

en: Term
is: Hugtak

en: Last login
is: Síðasta innskráning

en: Contains
is: Inniheldur

en: Authored by
is: Höfundur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Updated date
is: Dags. uppfært

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
