Varbase Dashboards (1.0.7) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Email
sk: E-mail

en: no
sk: nie

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Module update status
sk: Stav aktualizácie modulu

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Term
sk: Termín

en: Last login
sk: Posledné prihlásenie

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
