Varbase Dashboards (1.0.7) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: no
sr: не

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Last login
sr: Задња пријава

en: Sort by
sr: Сортирај по
