Varbase Editor (10.0.10) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Medium
lv: Vidējs

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Diff
lv: Izmaiņas
