Varbase Editor (10.1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Medium
ru: Средний

en: Plain text
ru: Простой текст

en: HTML code
ru: HTML код

en: Varbase Editor
ru: Редактор

en: Simple editor
ru: Простой редактор

en: Rich editor
ru: Продвинутый редактор
