Media Hero Slider (8.x-4.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: On
fr: Activé

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Content queue
fr: File d'attente du contenu

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Upload Image
fr: Transférer une image

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Library
fr: Bibliothèque

en: Master
fr: Principal
