Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Type
fa: نوع

en: On
fa: روشن

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: Upload image
fa: بارگذاری تصویر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Off
fa: خاموش

en: Menu link
fa: پیوند منو

en: Published
fa: منتشر شده

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Sticky at top of lists
fa: ماندگار در بالای فهرست‌ها

en: URL alias
fa: آدرس مستعار

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Video
fa: ویدیو

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Embed
fa: جایگذاری

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
