Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Authored by
ne: लेखक

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
