Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ
