Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Search
ur: تلاش

en: Items
ur: سرخیاں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
