Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: On
lt: Įjungta

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: Created
lt: Sukurta

en: Off
lt: Išjungta

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Items
lt: Elementai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Library
lt: Biblioteka

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.
