Varbase Landing Page (Paragraphs) (10.0.8) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: On
it: Acceso

en: Component
it: Componente

en: Components
it: Componenti

en: Off
it: Spento

en: Menu link
it: Voce del menu

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Sticky at top of lists
it: Sempre in cima agli elenchi

en: Authored by
it: Creato da

en: Authored on
it: Creato il

en: Changed
it: Modificato

en: Meta tags
it: Meta tag

en: The time that the node was created.
it: Data e ora in cui il nodo è stato creato.

en: The time that the node was last edited.
it: Data e ora in cui il nodo è stato modificato l'ultima volta.

en: The username of the content author.
it: Nome utente dell'autore del contenuto.
