Varbase Landing Page (Paragraphs) (8.x-6.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: On
tr: Açık

en: Off
tr: Kapalı

en: Menu link
tr: Menü bağlantısı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Sticky at top of lists
tr: Listelerin üzerinde kalıcı

en: Authored by
tr: Yazan

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Changed
tr: Değişti

en: The time that the node was created.
tr: Düğümün oluşturulduğu zaman.

en: The time that the node was last edited.
tr: Düğümün en son düzenlendiği zaman.

en: The username of the content author.
tr: Gönderinin yazarının adı
