Varbase Landing Page (Paragraphs) (8.x-7.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: On
be: На

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана ўверсе спісаў

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Authored on
be: Дата:
