Varbase Landing Page (Paragraphs) (9.0.5) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: On
fa: روشن

en: Off
fa: خاموش

en: Menu link
fa: پیوند منو

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Sticky at top of lists
fa: ماندگار در بالای فهرست‌ها

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته
