Varbase Landing Page (Paragraphs) (9.1.7) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Component
is: Íhlutur

en: Components
is: Íhlutir

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Sticky at top of lists
is: Alltaf efst á listum

en: Authored by
is: Höfundur
