Varbase Layout Builder (10.0.13) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Type
ne: प्रकार

en: On
ne: माथि

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Authored by
ne: लेखक

en: Media
ne: मिडिया

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: « First
ne: « पहिलो
